CİNSİYET BELİRLEMEDE RUS TAKVİMİ

CİNSİYET BELİRLEMEDE RUS TAKVİMİ

Rus takvim yöntemi ebeveynlerin kan yenilenmesine göre bebek cinsiyetini tahmin eden bir yöntemdir. Bu yönteme göre anne ve babanın doğum yılları esas alınır ve ayrıca annenin en son regl olduğu gün önemlidir.

rus takvimiBilimsel bir kanıtlanabilirliği yoktur. Daha çok hamileliğin 16. Haftasını bekleyemeyip bebeğinin cinsiyetini merak edenler bu yönteme başvurur ve birçok rus takvimi hesaplaması doğru sonuç vermektedir. Ama tabiki en güvenilir bilgiyi 16. Haftada ultrason vasıtasıyla öğrenebilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyeti ne olursa olsun ona layık bir anne baba olmalısınız ve sevginizi bebeğinize yansıtmalısınız. Çünkü cinsiyetin hiçbir önemi olmamakla beraber sağlığı daha önemlidir. Ayrıca bir anne baba olarak cinsiyet ayrımı yapmadan bebeğinizi kabullenmelisiniz.Rus takvimi hesaplama aracımız ile bebeğinizin cinsiyet tahminini yapmak için:

Rus Takvimi Hesaplama

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bebekler için bilmeniz gereken herşey bu sitede. Artık yayındayız. Sitemizi takip ederek bebeklerimiz için gerekli olan herşeyi bu siteden bulabilirsiniz. Bebek bakımı, bebek sağlığı, bebek gelişimi gibi aklınıza gelecek tüm konular da bilgileneceksiniz. Acil durumlar da bebek sağlığı için bilmeniz gereken her şeye yer verilecek olan bu blog bebeklerimize daha iyi bir hayat sunmak için annelerimizi bilgilendirmek adına tüm bilgilere yer aktarmaya özen gösterecektir. Bloğumuzu takip edin...