E İle Başlayan Bebek İsimleri

E İle Başlayan Bebek İsimleri

E İle Başlayan Bebek İsimleri

Bebeğinize koyacağınız isim önemlidir. Son zamanlarda popüler olan “İsim Analizi” uygulaması, birçok ebeveyn tarafından kullanılmaktadır. İsim analizi, isimde yer alan harfler ile yapılmaktadır. Her harfin bir anlamı bulunmaktadır. Akrofonoloji olarak adlandırılan bu dal, harflerin kişinin karakteriyle ilgili olduğunu anlatmaktadır. Sizde Akrofonoloji hakkında bilgi edinebilir ve daha sonra E ile başlayan bebek isimleri seçebilirsiniz. İsimlerin birçoğu anlam taşımaktadır fakat ebeveynler harflerin analizine göre kendileri isim yaratmaktadır. Bu şekilde sizde harfleri yanyana getirerek anlamlı isimler oluşturabilirsiniz.

Örnek olarak E harfi; sıkıntılan kurtulmak için savaş veren ve ruhsal düzensizliği barındıran bir harf olarak nitelendirilmektedir.

E İle Başlayan Kız Bebek İsimleri

Harf analizine göre veya harf analizi yapmadan kız bebek ismi seçebilirsiniz.

ECESAY
EDANUR
EDA
EDANAZ
EFSUN
EDİS
ECESU
EFSER
ELA
ECESER
ECEM
EFİL
ECMEL
ESNA
ELÇİN
ELVAN
EZGİ
ENİSE
ESEN
ELİZ
ELANAZ
EMEL
ELMAS
ELİT
ESENAY
ESMAGÜL

E İle Başlayan Erkek Bebek İsimleri

Bebeğin cinsiyeti kadar bebeğe koyulacak isim de önemlidir. Eğer Akrofonoloji’ye inanıyorsanız, erkek bebek ismi seçerken daha çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

ENES
EKİN
EGE
EKİM
EKMEL
EJDER
EĞİLMEZ
ENDER
EMRE
EMRAH
EMİN
EMİR
ENGİNALP
ERAY
ERBAY
ERBEY
ERDOĞAN
ERDİN
ERDEM
ERGÜN
ERİNÇ
ERİM
ERTUĞRUL
ERTUNGA
ERTUNCAY
EVREN
EVRİM
EŞREF
ESİN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bebekler için bilmeniz gereken herşey bu sitede. Artık yayındayız. Sitemizi takip ederek bebeklerimiz için gerekli olan herşeyi bu siteden bulabilirsiniz. Bebek bakımı, bebek sağlığı, bebek gelişimi gibi aklınıza gelecek tüm konular da bilgileneceksiniz. Acil durumlar da bebek sağlığı için bilmeniz gereken her şeye yer verilecek olan bu blog bebeklerimize daha iyi bir hayat sunmak için annelerimizi bilgilendirmek adına tüm bilgilere yer aktarmaya özen gösterecektir. Bloğumuzu takip edin...