Hamilelikte Ev Temizliği ve Ürün Kullanımı

Hamilelikte Ev Temizliği ve Ürün Kullanımı

Temizlik mahsulleri konutumuzun bırakılmazı. Ama içlerindeki kimyeviler de bir o kadar riskli. Gebelik yarıyılından evvelki hazırlık düzeyinde, evindeki kimyeviyi yüksek mahsulleri düşük zehirli maddeli natürel mahsullerle değiştirmelisin.

Bu mahsulleri yalnızca konut pakliği için kullanılan mahsuller olarak düşünmeyin. Makyaj ve şahsi paklik için kullandığın malzemeler de bu başkalaşımda ilk sırada olmalı.

Bu yarıyılda sakınman gereken öteki bir kimyevi ise haşere spreyleri. Bunlar yerine hasarsız limon yağı veya karanfil kullanabilirsin. Özellikle kedi nanesi nebatı, hamamböceklerinden kurtulmak için doğru bir yöntem.

Temizleme mahsulleri, çamaşır deterjanları, makyaj malzemeleri, şampuanlar ve sabunlarda bulunan fatalat kimyevisine maruz kalmanın doğurganlığı eksilttiği istikametindeki bilgiler bir hayli çalışmayla da ispatlanmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bebekler için bilmeniz gereken herşey bu sitede. Artık yayındayız. Sitemizi takip ederek bebeklerimiz için gerekli olan herşeyi bu siteden bulabilirsiniz. Bebek bakımı, bebek sağlığı, bebek gelişimi gibi aklınıza gelecek tüm konular da bilgileneceksiniz. Acil durumlar da bebek sağlığı için bilmeniz gereken her şeye yer verilecek olan bu blog bebeklerimize daha iyi bir hayat sunmak için annelerimizi bilgilendirmek adına tüm bilgilere yer aktarmaya özen gösterecektir. Bloğumuzu takip edin...